Дали им се врши притисок пред мечот? Венецуела не успеа да тренира на теренот во Сантијаго

Домаќините имаат официјално објаснување за целата ситуација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *