Данска пресилна за македонските кадети

Еден од фаворитите за титулата на кадетското Светско првенство не победи со 29:26.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *