Де Бројне: Му кажав на Компани да ми чува место во Андерлехт

Белгиецот во иднина би сакал да игра за клубот од Брисел.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *