Денес сè е во знакот на Македонија, па дури и Квотите на денот

Ќе има голови на Арената во Скопје, која ќе биде делумно исполнета по повеќе од една година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *