Дерби-мечевите во топ-5 лигите се голем предизвик на Спортска прогноза

Ливерпул против Манчестер сити во Англија, Баерн против Борусија Дортмунд и Марсеј против Лион во Франција се на менито во 10-тото коло на играта што продолжува да привлекува големо внимание.

Слични вести...