Дербито меѓу Ливерпул и Манчестер јунајтед му дава посебен шарм на 19-тото коло на Спортска прогноза

Од денеска можете да типувате во новото коло на нашата бесплатна игра со многу вредни награди, а во фокусот е дербито на двете најтрофејни екипи во Англија.

Слични вести...