Леле луѓе, поминаа десет години од најважната победа во историјата на македонскиот спорт (Видео)

Пред 10 години влеговме меѓу четирите најдобри во Европа во кошарка, сега во истиот спорт не сме ни меѓу 24-те.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *