Џани верува во чудо: Македонија со поддршка на навивачите може до нов подвиг против Германија

Алиоски му ја препушта фаворитската улога на гигантот на светскиот фудбал, но и очекува добар меч и поволен резултат за нас

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *