Главен Џек беше Милер во Херес, втора победа во кариерата за Австралиецот (Видео)

Клучниот момент се случи на 10 круга пред крај кога победникот на трката во Шпанија успеа да избие на првото место и да го задржи до крај

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *