Ди Марија е лош губитник, го доби најзаслужениот црвен картон во кариерата (видео)

Апсолутно заслужи да биде исклучен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *