Дијамантот блеска, Орлите од Португалија пак ќе се обидат да го грабнат од Наполи

Португалските медиуми повторно објавија дека двојниот европски првак е сериозно заинтересиран за Елиф Елмас

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *