Дини му се закани на Ришарлисон: Вечер нема да му дозволам да се види на теренот

Последниот меч од 16-тото коло во Премиер лигата вечерва од 21 часот ќе го играат Евертон и Ватфорд, а еден против друг ќе играат поранешните споиграчи, а сега главни ѕвезди во двата состави.

Слични вести...