Дисциплинскa меркa за нов договор, или нешто друго? Алиоски пак не е стартер за Лидс

Преговорите за нов договор се во ќорсокак, нашиот репрезентативец има понуда од Галатасарај и чудно токму во овој период четврти меч по ред не е во почетната постава на Лидс

Слични вести...