До финале за помалку од два часа: Ѓоковиќ ќе ја брани титулата во Мелбурн

Првиот светски рекет лесно се избори за деветто финале на Отвореното првенство на Австралија, утре изутрина ќе го дознае противникот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *