До лани играше за Англија, а сега е најмлад германски стрелец во последните 110 години

Мусијала синоќа против Македонија даде дебитантски гол за Германија и го покажа својот раскошен талент.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *