Доби 10-годишна суспензија откако одби да се натпреварува со Израелец на Олимпијадата во Токио

ИОК одлучи да му даде голема казна на Алжирецот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *