Добра вест за Тухел, Канте и Менди се фит за финалето

Клучните фудбалери на Челзи закрепнаа точно навреме за битката за европската титула против Сити

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *