Домаќините нема да доминираат, но со предност ќе ги чекаат реваншите

Дуелите од ЛШ ќе одлучат дали денешните предлози со квота 36.30 ќе бидат добитни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *