Дончиќ и Далас ќе се обидат да направат чудо кое не е видено во НБА

Според Sport Life, шансите не им се големи, но...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *