Дождот не му може ништо, кога Ѓоковиќ мисли само на олимпиското злато (видео)

Првиот светски рекет во Црна Гора се подготвува за настапот во Токио

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *