Драматична мајсторка – Сент Луис е прв финалист на Западот

Две продолженија беа потребни да се одлучи победникот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *