Драматично македонско дерби во Белград – Тај-брејкот му донесе победа на Јотовски

На Источноевропскиот шампионат во главниот град на Србија поуспешен беше поискусниот македонски репрезентативец

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *