ДЦ јунајтед победи во МЛС-лигата, па се пофали дека има славен навивач

Вејн Руни му подари на Алекс Овечкин потпишан дрес од тимот од Вашингтон.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *