Духот на Кариус влезе во Камински (Видео)

Катастрофална грешка на голманот на Гент при вториот примен гол од Сент Етјен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *