Дури седуммина играчи на Ливерпул во трката за Златната топка

Позната листата од 30-темина фудбалери кои ќе се борат за најпрестижната награда.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *