Два промашени пенали, но ќе се памети запросувањето во Мајорка (фото)

Дуелот заврши без голови, македонскиот репрезентативец Трајковски не доби шанса да им се закани на Баскијците

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *