Двојка во дербито на двете Борусии – Милионерите од Дортмунд уживаат во прошетка на „Борусија парк“

Александар Васоски типува на 11 победа по ред на тимот од Дортмунд во пресметката на двете Борусии

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *