E, ова е донација: НФЛ-ѕвезда дава пет милиони долари за погодените од пандемијата

Квотербекот на Њу Орлеанс сејнтс и неговата сопруга ѝ донираат пет милиони долари на федералната држава Луизијана.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *