Еден од најдобрите напаѓачи сезонава во ПЛ вечерва нема да игра против Тотенхем

Евертон нема победено во последните четири кола, обидот да се прекине лошата серија ќе биде потежок без првиот стрелец на екипата.

Слични вести...