Еден од најдобрите ракометари се закани дека нема да игра на Мундијалот

Ризична е одлуката да се дозволи да има публика на трибините.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *