Едерсон не е Де Хеа: Голманот на Сити е „доктор“ за пенали (Видео)

Бразилецот најави дека е подготвен да го шутира клучниот пенал во финалето од ЛШ

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *