Екс германски репрезентативец може да заработи 500.000 евра на покер

Профи фудбалер, како аматер во покер игра одлично во Лас Вегас

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *