Екс-репрезентативец на Македонија позитивен на Ковид-19, одложен е меч во Швајцарија

Амел Рустемовски кој играше неколку натпревари за нашата млада селекција е во самоизолација, а мечот меѓу Вил и Грасхоперс е одложен

Слични вести...