Емери не знаеше дали да се смее или да плаче: Трагикомичниот автогол на Манди во 90+5 скрати сензација во Мадрид (видео)

Вилјареал го делеа секунди од подвиг на гостувањето кај шпанскиот првак, но недоразбирањето меѓу дефанзивецот и голманот донесе радост за домаќините.

Слични вести...