Емполи победнички прослави камбек во Серија А, неизвесно станува за Николов и Жута

Со победа од 4:0 против Козенца, Емполи е недостижен на врвот и е нов прволигаш.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *