Ерменците останаа без селекторот Капарос за дуелот со Македонија

Шпанецот беше исклучен на дуелот со Романија вчера и нема да биде на клупата за дуелот на 11 ноември во Ереван.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *