Еурофарм Работник скапо го плаќа неискуството во ЛШ

Битолчани минимално поразени од Татран, со примен гол на 7 секунди до крајот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *