Евертон „гази“: Израмнет рекордот од 1938/39, ако се повтори таа сезона, Карамелите ќе бидат шампиони

Феноменално игра тимот од Ливерпул.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *