Карамелите ќе имаат горчлив вкус за Барнли

Евертон ќе му се реваншира на ривалот за поразот во ланското првенство, а со кецот на „Гудисон парк“ имаме уште четири предлог-типови со вкупен коефициент од 34.46 во Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *