Еврогол на Мвене, германска „нула“ што сите ја очекуваа (Видео)

Мајнц и Херта одиграа нерешено 1:1 во заостанатиот меч од Бундеслигата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *