Евролигата почна со изненадување: Зенит го искористи отсуството на Ларкин и славеше во Истанбул

Вицешампионот Анадолу Ефес тргна со пораз во новата сезона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *