Фанови си ги тетовираат ликовите на Коби Брајант и ќерка му (Фото)

Еден тату мајстор се пофали со своите дела, а во последно време популарни се тетоважите со ликот на Коби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *