Фантастичен рекорд, против сите екипи во НБА има повеќе од еден трипл-дабл

Ноќеска ја запиша и Оклахома во нотесот со 13 поени, 17 асистенции и 11 скока.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *