Фантастична е атмосферата пред „Етихад“ (видео)

Навивачите на Манчестер сити очекуваат нивниот тим да резервира билет за Истанбул.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *