Фатална грешка: Барса наместо за Мбапе, потроши повеќе од 100 милиони евра за Дембеле

Агентот на младата француска ѕвезда откри колку поранешната управа на Барселона погрешила во одлуката да го одбие Мбапе.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *