Федерер: Јас сум Меси, а Надал е Кристијано Роналдо

Швајцарскиот тенисер се чуди од каде овие споредби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *