Федерер само вторпат во последните 20 години испаѓа од Топ 10 на АТП-листата

Полека, но сигурно доаѓа крајот на можеби најдобриот на сите времиња.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *