Фелипе пред портите на Шкендија

Неодамнешниот член на Вардар ќе го засили актуелниот македонски првак и најголем ривал на Црвено-црните.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *