Фернандес е ѓаволски добро засилување за Манчестер јунајтед (Видео)

Португалецот има постигнато 6 гола со денешните два против Брајтон и четири асистенции, што е најдобар ефект во Премиер лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *