„Фешта“ на Мајмуни, одлично им парираат и Комити, Прилеп го оправда епитетот најфудбалски град (Фото)

Навивачите на Победа и на Вардар прават спектакл на трибините во мечот од Националниот куп меѓу лутите ривали.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *